שמן זית ומיונז לשיער

תרכובות שיער תוצרת בית וטיפולים הם חלופה סבירים למוצרי סלון יקר. אם אתם מעדיפים לנקוט גישה טבעית ליופי, שמן זית ומיונז טיפול מיזוג יכול להשאיר את השיער רך, משיי ומבריק. יחד, שמן ומיונז לספק את השיער שלך עם לחות וחלבון כדי לעזור להחליק את לציפורן באופן זמני לתקן נזק לנעליים שלך.

מַשְׁמָעוּת

יחד, שמן זית ומיונז ליצור מזין עשירים ומזינים לשיער שלך. מערבבים יחד חצי כוס מיונז מלא שומן ו 1/2 כוס שמן זית ומערבבים יחד. הוסף ביצה, דבש או אבוקדו לתערובת זו אם תרצה, על פי אתר קוסמטיקה יומן. מתכננים להשתמש במרכך מיד, אז מערבבים פחות מרכיבים לשיער קצר או מערבבים יותר מרכיבים לשיער ארוך מאוד.

פוּנקצִיָה

עבודה טיפול מיזוג דרך שיער יבש או לח, תוך תשומת לב מיוחדת להרוות את הקצוות בתערובת מיזוג. מכסים את השיער בעטיפת פלסטיק או כובע מקלחת מפלסטיק. משאירים את מיונז תערובת שמן זית על השיער שלך במשך 15 דקות עד 30 דקות. לשטוף את התערובת מתוך השיער שלך בכיור או מעל האמבטיה, באמצעות מים קרים ולא חמים. שמפו ומצב רגיל.

שיקולים

שילוב שמן זית ומיונז מאפשר לך ליצור טיפול תוצרת בית המציע את השיער לחות לחות וחלבון. טיפולים חלבונים, כמו מיונז, מועילים במיוחד אם יש לך שיער פגום והם עשויים לעזור באופן זמני למלא את לציפורן השיער, על פי אתר האינטרנט Glow יומי. השתמש מיונז ושמן זית טיפול פעם בחודש על שיער בריא או לעתים קרובות יותר אם השיער יבש או פגום.

מאפיינים

שמן זית ומיונז טיפול מיזוג יעזור לרכך את השיער שלך, מה שהופך אותו מבריק לניהול, על פי אתר יופי קוסמטיקה מדריך. אתה עשוי לגלות כי אתה צריך להתנסות עם היחסים של שמן כדי מיונז או לקבוע כי אחד או את השני עובד טוב יותר מאשר שילוב של השניים על השיער שלך.

אַזהָרָה

מיונז מכיל ביצים. הימנע משימוש במים חמים או החלת חום כדי למנוע את האפשרות לא נעימה של בישול ביצים על השיער שלך. מיונז ושמן טיפול עלול להשאיר את השיער עם קצת רוטב סלט ההלבשה. שמפו צריך להסיר את רוב הריח השיורי. האתר, נשים כושר ממליץ לך לשטוף את השיער עם חומץ תפוחים לדלל. פעולה זו תסיר כל שמן או ריח שנותר.