מקומות מוזר & ייחודי להתחתן במרכז אילינוי

מציאת מקום מושלם יכול להיות אחד ההחלטות החשובות ביותר מלחיץ בעת תכנון חתונה. עבור כלות במרכז אילינוי, יש שפע של כנסיות, אולמות משתה ומועדוני גולף לבחירה. אבל אם אתה רוצה לסטות מן הרגיל, כמה מקומות חתונה מוזר וייחודי בטוחים להשאיר אותך ואת האורחים שלך ביראה כאשר אתה לקשור את הקשר.

ביירון קולבי ברן

אם אתם מחפשים צעד אחורה בזמן, Byron Colby Barn ב Grayslake, אילינוי, הוא מקום החתונה המושלם. נבנה בשנת 1886, זה אסם החלב הישן הוא עכשיו נקודה חמה עבור חתונות ואירועים אחרים. למרות שזה היה משוחזר במלואו בשנת 1996 כדי לשמש מקום לאירועים קהילתיים, מיקום זה עדיין שומר על הקסם הישן שלה במדינה. ניתן לקיים את הקבלות בחצר הלבנים, והאסם משמש כמקום הקבלה המושלם. האורחים יקבלו הזדמנות לשתות מאחד הברים המוזרים ביותר בסביבה, הממוקם בסילו.

טימברקריק לינה וארוחת בוקר

מוקף באחו מבודד בפקסטון, Timber Creek Bed and Breakfast מתמחה בחתונות כפריות תחת כיפת השמיים. הפונדק מעוטר בעיצוב קוטג ‘אנגלי, אשר מוסיף לאווירה הכפרית. ישנן מספר חבילות חתונה זמין, אבל עץ קריק מציעה גם חבילות מותאמות, בהתאם לתקציב שלך.

יקב קיקאפו קריק

אל תלך שולל את השם המטופש. בעוד שמו של היקב קיקאפו קריק עלול לגרום לך לגחך, הלסת שלך יירד כאשר אתה רואה את הנוף עוצרת הנשימה של זה אדוארדס, אילינוי, יקב. עם אפשרויות הן חתונה פנימית והן בחוץ, זה מקום מאוד תכליתי. מתקנים מקורה יכולים להכיל עד 300 אורחים, ויש שירות קייטרינג באתר.

גנים בוטניים של מאברי גלווין

הגן הבוטני Mabery Gelvin ב- Mahomet מספק את אחת ההגדרות היפות ביותר עבור חתונה חיצונית. ישנם שני מקומות לבחירה: מפל / בריכה או אזור הביתן. במהלך הפריחה של פרח הפרחים בין אמצע יוני לאמצע ספטמבר, המקום מובטח להיות מתפוצץ עם צבע פרחים ריחניים. חלק מן השירותים המוצעים על ידי Mabery Gardens כוללים חדר כלולות ההלבשה וביתן גיבוי במקרה של גשם.

קעקוע לבן

ממוקם ב אורגון, אילינוי, White Pines Inn מתמחה חתונות חוצות ייחודי. קניון White Pines קניון מוקף בקירות אבן גיר בגובה של 30 מטרים המכוסים קיסוס וגפנים. יש בריכות, גני פרחים יפים, מדשאות עבותות, מפלים וגשרים המדגישים את היופי הטבעי של הקניון. טקסים בחוץ ניתן להזמין מאמצע מאי עד סוף השבוע השלישי של אוקטובר. ישנם תשעה אזורים שונים לבחירה, בהתאם לטעם שלך.