דרך מהירה להיפטר כאבי ראש

כאבי ראש הם סימפטום שמשהו משתבש איפשהו בגוף. על פי אוניברסיטת קולומביה, יש רשימה ארוכה של מחלות שיכולות להוביל לכאבי ראש. עם זאת, רק מספר קטן מאוד נגרמות על ידי תנאים רפואיים רציניים כמו סרטן או סרטן המוח. רוב כאבי הראש נגרמות על ידי מדגיש נפוץ על הגוף כמו מתח, לחץ העין ואת הלחץ סינוס. אתה יכול להיפטר אלה סוגים של כאבי ראש במהירות עם תרופות פשוטות.

לזהות את סוג של כאב ראש אתה חווה. המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד אומר שאם אתה מרגיש כאב פועם בחזית הפנים שלך, אתה כנראה יש כאב ראש סינוס. אם הכאב נמצא במקדשים על צדי הראש, זה יכול להיות מתיחה בעין. אם הכאב מקורו בצוואר ויורה את הראש, סביר להניח כאב ראש מתח.

מצא מקום מואר ושקט כדי להירגע. כאבי ראש הם התגובה של הגוף על איזה סוג של מתח או מתח. חשוב לספק הקלה מן הלחץ או המתח. לעצום את העיניים, לשבת או לשכב, ולנסות להירגע. למקד את דעתך על מחשבות נעימות. נסה לא לחשוב על שום דבר שגורם לך לכעוס, מודאג או רגשי. אם אפשר, לישון קצת.

לעסות את הפנים, הקרקפת והצוואר. לדברי PressThePoint.com, זה עוזר להירגע שרירים מתוחים. אם אתה חווה כאב ראש סינוס, להתרכז על הפנים. לעסות את המקדשים אם אתם סובלים מכאב ראש העין. דגש על הצוואר ועל הקרקפת על כאב ראש מתח.

לקרר את הפנים שלך ולחמם את הצוואר. על פי אוניברסיטת ברינסטון שירותי בריאות, אתה יכול להקל על כאבי ראש על ידי החלת קרח על העיניים או המצח, או על ידי התחממות הצוואר והכתפיים עם כרית חימום או מקלחת חמה.

השתמש בתרופה נגד כאבים ללא מרשם. אספירין, איבופרופן ו acetaminophen הם כולם יעילים בטיפול קל עד בינוני כאב ראש. אם אתה חווה כאב ראש סינוס, נסה over-the-counter האף decongestant.