תרופה עבור כאבי גב תחתון מרכיבה על אופניים

התאמת אופניים לא נכונה, יציבה גרועה, זן שרירים וסגנון רכיבה ירוד יכולים לתרום כאבי גב תחתון הקשורים לאופניים. בנוסף, כמה מצבים רפואיים כגון חוסר שולי עמוד השדרה, אוסטאופורוזיס וסקיאטיקה יכולים גם לגרום לכאב גב בזמן רכיבה על אופניים. למרבה המזל, יש מגוון דרכים לטפל בכאב גב תחתון ימין מהבית.

כדי לטפל בכאבי גב תחתון, לשמור על יציבה נכונה בעת רכיבה על אופניים. תמיד הקשת הגב שלך כמו גשר במקום לאפשר לו לשקוע כלפי מטה בין הכתפיים והירכיים. בדרך זו, כאשר אתה מכה מכה, הגב שלך בבטחה קשת קצת יותר. עם תנוחת רכיבה על אופניים רעה, אם אתה נתקל במכה בדרך, הגב שלך יהיה קשת יותר פנימה, וכתוצאה מכך כאבי גב תחתון.

חיזוק שרירי הליבה בגב התחתון, האגן, הבטן והירכיים יכול להקל ולמנוע כאבי גב בזמן רכיבה על אופניים. בנוסף, שרירי הליבה חזקים יכול לעזור לטפל ולמנוע פגיעה באופניים על ידי שיפור היציבות שלך ואת האיזון בזמן רכיבה על אופניים. אתה יכול לשלב תרגילי הליבה חיזוק כגון מחנק הבטן, קרש או לחץ הבטן לתוך שגרת האימון שלך. או לשקול יוגה או פילאטיס, אשר לעתים קרובות להתמקד בחיזוק שרירי הליבה.

לדברי MayoClinic.com, הרפיה שרירים מתקדמת יכולה לעזור נגד כאבים בגב התחתון ברגע שזה מתחיל. כדי להשתמש בטכניקה זו, לשכב במקום נוח ומתוח את השרירים של הגוף כולו. לאט לאט בהדרגה להירגע כל קבוצת שרירים, החל בהונות שלך עובד בדרך שלך עד הראש. אם אתה מרגיש כי הגב התחתון עדיין כואב, במודע להירגע רק את האזור, ומאפשר לו לשקוע בחזרה אל מתחת לפניך.

הפחת את הכאב ואת כל דלקת על ידי החלת קרח או חבילת קר לגב התחתון. לשפשף את הקרח לתוך האזור הפגוע, לעצור כאשר אתה מרגיש את העור קהה. כדי למנוע פגיעה בעור, לעטוף את הקרח במגבת או baggie פלסטיק או להחיל שמן התינוק לפני לעסות אותו לתוך העור שלך. לעשות את זה בערך 5 דקות, שלוש פעמים ביום. ניתן גם להחיל מגבת חמה או חבילת חום לגב התחתון או להשרות באמבט חם כדי להקל על הכאב.

השתמש בתנוחה נכונה

לחזק את שרירי הליבה

טכניקת הרפיה מתקדמת

החל חום או קרח