רוק מטפס הסמכה מורה

קבלת הסמכה שלך מטפס סלע דורש הכשרה קפדנית מקיפה בכל ההיבטים של הדרכה טיפוס כולל מקצועיות, קשרים וטיפול חבל, הוראה, עיגון, ניהול סיכונים, מיזוג ותנועות טיפוס. האיגוד האמריקאי למדריכי ההרים הוא האיגוד המקצועי היחיד של מדריכי טיפוס מאושרים בארה”ב, שזכה להכרה על ידי הפדרציה הבינלאומית לטיפוס הרים וטיפוסים והפדרציה הבינלאומית של איגוד המדריכים ההרריים. בחר תוכניות מאמן שהוכרו על ידי AMGA לקבלת הסכמה הגבוהה ביותר האפשרית של ההסמכה שלך בארה”ב ובחו”ל.

טיפוס מטפס קיר קורס

השג את הטיפוס הקיר שלך מורה הסמכה כמו הצעד הראשון שלך לקראת הסמכה במלואה רוק מטפס או מדריך רוק. AMGA מציעה יומיים וחצי, 20 שעות טיולי קיר מדריך תוכנית הסמכה המכסה את אוריינטציה הלקוח ואת ההוראה מתחילים, מלמד מיומנויות טיפוסיות וטכניקות טיפוס, הוראה טכניקות belay הנכון, נהלי חירום והצלה וציוד שימוש במתקן ; עליך להיות בן 18 ומעלה, השלים לפחות 20 תיעוד מקורה ו / או בחוץ טיפוסים לטיול ויש להם עזרה ראשונה הנוכחי אישורי CPR להשתתף בתוכנית. אתה צריך גם להיות מסוגל לטפס ברמה 5.8 על החבל העליון, להוביל 5.7 מטפס על קירות מלאכותיים להפגין את היכולת שלך לקחת נשלט נשלט על חבל תוך סלע. הקורס עולה 350 $ והוא מוצע בקולורדו, ניו יורק וצפון קרוליינה בדצמבר 2010.

יחיד המגרש טיפוס מדריכים קורסים

תוכנית AMGA Single Pitch מדריך היא הקורס השני הנדרש כדי להפוך AMGA מוסמך מדריך הטיפוס. הקורס בן שלושת הימים, בן 27 השעות, מכין את המדריכים להוראת טיפוס הרים בסביבה חיצונית. אתה חייב להיות בן 18 או יותר, יש 12 חודשים של ניסיון לטפס, להיות מטפס להוביל פעיל עם החייאה וסיוע עזרה ראשונה, הובילו מטפס מטפס על לפחות 15 מסלולים טיפוס מדורג רוק חייב להיות מסוגל לטפס על כביש 5.8 בראש החבל בקלות. הערכה עבור הסמכה מתרחש על פני שני שמונה שעות ביממה תשע קטגוריות, כולל הערכת שטחים, מיומנויות תנועה טכניקה הוראה. הקורס והערכות מוצעים במספר אתרים בקליפורניה, צפון קרוליינה ואריזונה, ועלות $ 475 ו -300 $ ל 325 $ בהתאמה, נכון לדצמבר 2010.

רוק מדריך התוכנית

AMGA רוק מדריך תוכנית מכין ומאשר אותך להיות רוק מטפסים מקצועי מדריך. התוכנית מתחילה עם קורס 10 יום רוק רוק לפתח ולחדד את היכולות שלך להנחיית יחיד ומרובות טיפוס מטפס ו outings. אתה חייב להיות חמש שנים של ניסיון סלע מטפסים הובילו לפחות 50 מסלולי מסחר שונים מרובה פיץ, 10 מהם חייב להיות מדורג 5.10a או גבוה יותר על מגוון רחב של סוגי רוק. אתה צריך גם להיות מסוגל להוביל סדק ופנים מטפסת ב 5.9 או גבוה יותר, להראות מיומנות עם כל מטפסים בסיסיים טיפוס ולהפגין מיומנות עם belay מרובים ושיטות עלייה והתקנים לקחת את הקורס. אתה חייב לקחת שישה ימים רוק הדרכה הבחינה הסמכה רוק הסמכה. את RIE ו RIC עלות $ 2,100 ו 1,700 $ בהתאמה, נכון לדצמבר 2010, והם מוצעים במקומות שונים ברחבי ארה”ב, לפני קידום הקורס מדריך רוק, אתה צריך גם מדריך 20 ימים של טיפוס מרוץ טיפוסים להוביל 10 מסלולים המסחרי דורג 5.10 או גבוה יותר. לאחר מכן אתה צריך להשלים שלושה ימים רוק מדריך Aspirant הבחינה לפני נטילת 10 ימים RGC ועוד שישה ימים רוק מדריך הבחינה להיות מדריך רוק מוסמך. RGC / AE ו RGE עלות 2,100 $ ו 1,700 $ בדצמבר 2010.

למעלה הסמכה מדריך חבל

לראש החבל מדריך הסמכה מוצע דרך החזית הארצית מוביל מדריך / מדריך הסמכה קורס בפארק האגם של מדינת השטן, ויסקונסין. (התייחסות 6) 7 ימים, 100 שעות הקורס נועד להציע החבל העליון טיפוס מטפס הסמכה עבור רוק מטפסים מטפסים שאינם דורשים להוביל או רב המגרש טיפוס מיומנויות ואישורים. בדוק עם המעסיקים הפוטנציאליים שלך, פקידי הפארק ואת החבל העליון מיקומים כדי לוודא שהם מקבלים את החבל העליון מדריך הסמכה. הקורס עולה 495 $ לחודש דצמבר 2010 והוא מוצע רק בויסקונסין. (הפניה 6)