פעילויות בחוץ

ההערכה היא כי 17 אחוזים מהילדים בארצות הברית מסווגים השמנת יתר קלינית כמו בסוף 2013. מורים יכולים לעזור להילחם נגד זה על ידי עידוד החינוך הגופני בכיתה. פעילויות PE חיצוני יכול להיעשות במהלך שיעור חינוך גופני בפועל או במהלך הפסקה לקידום פעילות גופנית לילדים. יש הרבה פעילויות שניתן להשתמש בהם כדי לקבל את קצב הלב למעלה תוך מתן כיף לילדים.

ילדים צריכים להיות פעילים פיזית לפחות 60 דקות בכל יום, על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן. המשחק ללכוד את הדגל יכול לספק חלק של פעילות זו כי זה מחייב ילדים לנוע כל הזמן. מטרת המשחק היא לחלק את המשתתפים לצוותים ולספק לכל קבוצה דגל. כל צוות עובד כדי לתפוס את הדגל של הקבוצה היריבה. הדגל מוסתר והמשתתפים צריכים להפריד את חברי הצוות שלהם לאלו שיגנו על הדגל ועל אלו שיפעלו כדי לקבל את דגל היריב. שחקנים רצים לתוך השטח של הקבוצה היריבה כדי לנסות למצוא את הדגל לרוץ בחזרה לצד שלהם עם הדגל. “Defenders” יכול לתייג שחקנים על הקבוצה היריבה, ולגרום להם “להקפיא”. כאשר זה קורה, חברי הצוות של השחקן יכולים לשחרר אותו דרך מגע ישיר, כגון על ידי זחילה בין הרגליים. כדי לנצח במשחק, הדגל של הקבוצה היריבה חייב להילכד.

Kickball הוא חלופה טובה כאשר כדור בסיס או ציוד כדור T הוא לא זמין. בעיטות לילדים לא יהיו כללים רבים כמו הגרסה למבוגרים, אבל כמה כללים נחוצים. השחקן בועט חייב להיות מתויג עם הכדור או הכדור חייב להיתפס על ידי הקבוצה היריבה. בעיטות בועט את הכדור ולאחר מכן מנסה להגיע לבסיס הראשון. רצים מראש מבסיס לבסיס כמו בייסבול או סופטבול. המטרה היא להפוך אותו צלחת הביתה כדי להבקיע נקודה. כמו בייסבול, אתה גם יכול ליצור קו הגבול ואם הכדור הוא בעט בעבר זה, זה נחשב לרוץ הביתה.

תג להקפיא הוא משחק ילדות קלאסי. זה כרוך מישהו להיות מיועד “זה” ואת שאר השחקנים מנסים להימנע מלהיות נגע על ידי השחקן המיועד. כאשר מישהו מתויג, הם הופכים “זה” והמשחק ממשיך. כדי לסייע בשמירה על המשחק, מומלץ להגדיר שניים או שלושה אנשים כ”זה “באותו זמן. זה רעיון טוב אם אתה משחק עם קבוצה של 20 או יותר. כמו כן, לאחר יותר מ “אחד” זה עוזר למנוע כל הילדים מלהרגיש החוצה. אם אתה יכול לשמור על המשחק הזה הולך לפחות 20 דקות, תוכלו לעזור מאוד לילדים לקראת הצרכים היומיומיים של פעילות גופנית.

חישוקי ההולה היו פעם צעצוע של בנות, אבל זה כבר לא נכון. למעשה, פעילות זו יכולה להציע מגוון יתרונות בריאותיים. שימוש בחישוק הולה מספק אימון קרדיווסקולרי טוב ויכול להעלות את קצב הלב לכ -84% מקצב הלב המרבי. סוג זה של תרגיל גם יכול לתרום כוח הליבה גדל. כל מה שאתה צריך לעשות זה לספק את החישוקים הולה לילדים ולעודד אותם לנוע ויש להם קצת כיף. גם אם הם לא גדולים בזה, הם עדיין מקבלים את היתרונות בפעילות גופנית מן התנועה הנדרשת כדי ללמוד כיצד להשתמש חישוק הולה.

ללכוד את הדגל

קיקבול

להקפיא תג

חישוקים