מגנזיום ו- ibs

תסמונת המעי הרגיז, הידוע גם בשם IBS, היא מצב של קרבים המשפיעים על כ 20 אחוז מהמבוגרים, על פי הלאומי העיכול מחלות מידע Clearinghouse. מצב זה גורם בדרך כלל כאב בטן ואי נוחות, ואנשים רבים חווים שלשולים תכופים או התקפי עצירות. Flareups לעתים קרובות תוצאה של דיאטה או מתח. כתוצאה ממצב זה, לאנשים עם IBS יש סיכון גבוה יותר לחוסר תזונה, כולל רמות מגנזיום נמוכות.

מגנזיום תורם לתפקוד של מערכות גוף רבות, משחק תפקיד חיוני רבות של תגובות כימיות המתרחשות. אתה צריך מגנזיום כדי לשמור על הלב שלך ואיברים אחרים לעבוד כמו שצריך, וחסר זה מזין עלול לגרום לתופעות לוואי חמורות. אם IBS גורם לך יש תקופות ממושכות של שלשול, זה יכול לרוקן את רמות המגנזיום שלך לגרום לחסר.

אם יש לך מחסור מגנזיום אתה עלול להיתקל תסמינים כגון כאבי בטן, חולשה ועייפות. אתה יכול גם להבחין כי יש לך תנועות שרירים בלתי מבוקרות, התכווצויות שרירים, התקפים או שינויים בקצב הלב שלך. תסמינים אלה דורשים טיפול רפואי מיידי. הרופא שלך יכול לבדוק את הדם שלך כדי לקבוע את רמת המגנזיום שלך ולעשות המלצות הטיפול לפי הצורך.

הצרכים הבוגרים הממוצע בין 310mg ו 420mg של מגנזיום בכל יום. הרופא יקבע את הסכום שאתה צריך לשאוף עבור כל יום. אם אין לך סיכון גבוה לחסר, הרופא שלך עשוי להמליץ ​​על אכילת מזונות עשירים במגנזיום. אלה כוללים שקדים, המציעים 80 מ”ג באונקיה אחת, כמו גם תרד מבושל, המספק 75 מ”ג לחצי כוס הגשה. מאכלים אחרים כוללים תפוחי אדמה, הליבוט, עדשים, אבוקדו ושעועית.

ייתכן שתצטרך תוספי מגנזיום יומי אם אתה חווה שלשול כרונית מ IBS. תוספי מזון אלה עשויים לעזור לך לשמור על כמות מסוימת של מזין זה. אם אתה חושד שיש לך רמות מגנזיום נמוכות, אל תתחיל לקחת תוספי מזון מבלי ליצור קשר עם הרופא שלך. היא יכולה לבדוק את הדם שלך כדי לקבוע את הסיכון לחסר ולהמליץ ​​על טיפול לפי הצורך.

מגנזיום

סימנים של מחסור

הכנסה מומלצת

שיקולים