לילה מזיע & כאבים בגב

אם אתה חווה הזעות לילה, אתה יודע כמה לא נעים הם יכולים להיות. אתה מתעורר ספוג זיעה, ואתה לפעמים חם ואחרים אתה קר לפעמים. השינה שלך מושפעת ואם אתה מוסיף כאבי גב לתערובת, הלילות שלך יכול להיות מתיש במקום לרעוד.

מַשְׁמָעוּת

חווית הזעות לילה וכאב בגב בעת ובעונה אחת עשויה להיות עניין של תזמון רע או יכול לייצג סימפטומים של מחלה מערכתית רצינית. אם אתה אישה בגיל המעבר או בשלבים מוקדמים או שאתה גבר עם andropause, אתה תדע כי הזעות לילה הם בן לוויה לא רצוי. אם הזעות בלילה שלך וכאבי גב מלווים גם עם ירידה במשקל לא רצוי, נפיחות של בלוטות הלימפה, לחץ דם גבוה וכל הפרעות נוירולוגיות, עליך לפנות לרופא שלך, על פי מחלות זיהומיות קליני בפועל.

שיקולים

על פי מאמר במחלות זיהומיות בקליניקה קלינית בחודש יוני / יולי 2002, כרך 11, גליון 5, הטמפרטורה הרגילה של הגוף שלך עוקבת אחר דפוס יומי או לילה. טמפרטורת הגוף שלך היא הגבוהה ביותר בין 3 ל -4. ואת הנמוכה ביותר בין 3 ל 4 בבוקר. הגוף שלך מתקרר על ידי הזעה והתאיידות, כך גדל הזעה בשעות הלילה הכרחי. אם סביבת השינה שלך היא חמה מדי, אתה עלול לחוות יותר זמן הזעה בלילה.

תובנה מומחה

מאמר שכותרתו “מחלת פיברוקולרית של האונה העליונה בחולה עם כאב גב ונוקשות” בכתב העת הרפואי צ’סט, תיאר אדם עם הזעות לילה וכאבי גב. לאחר עבודה רפואית, רופאים גילו כי לאדם היה מצב שנקרא מחלה פיברובלית apical עם spondylitis ankylosing. זהו מצב נשימה בנוסף לבעיה בעמוד השדרה. אם יש לך חום, אובדן משקל מכוונת, שיעול או סימפטומים אחרים של מחלות נשימה בנוסף הזעות לילה וכאבי גב צור קשר עם הרופא שלך לקבלת הדרכה.

תיאוריות

סוגים מסוימים של סרטן יש הזעות לילה כאבי גב כתסמינים. סרטן כולל לימפומות ולוקמיה, כמו גם גידולים בעמוד השדרה ואחרים יכולים לגרום לתסמינים אלה. אם אתה או הילד שלך חווים תסמינים אלה, בנוסף תשישות, חוסר תיאבון, חבורות, נפיחות וירידה במשקל, לדבר עם הרופא שלך כדי לקבוע את מהלך הפעולה.

מסגרת זמן

אם אתם חווים כאבי גב וסימפטומים של זיעה בלילה, והם נמשכים יותר משבוע או אם הם מלווה גם באיבוד משקל לא רצוי, חום, כאבי בטן, הקאות ונפיחות בצוואר או מתחת לזרועות, במגע עם הרופא המטפל שלך. סימפטומים אלה לבד או ביחד יכולים להיות סימן של סוכרת, מחלת לב, הפרעות הורמונליות, מחלות בלוטת התריס ונושאים אחרים, על פי רפואה חירום באינטרנט.