כיצד לשפר את ספיגת חומצה פולית

תוספי חומצה פולית ניתנים לנשים בהריון כדי להפחית את הסבירות של פגם בצינור העצבי אצל הילדים שטרם נולדו. נשים מעודדות לקחת ויטמין עם חומצה פולית לפני ההריון, אבל הרופאים ממליצים לכל הפחות להתחיל משטר ויטמין ברגע שיש בדיקת הריון חיובית. נשים בהריון ונזקקות צריך בין 500 ל 600 מ”ג של חומצה פולית בכל יום. חומצה פולית נמצא תוספי מזון כתוספת במזונות רבים, כולל לחם.

קח חומצה פולית לפני אכילת ארוחת הבוקר שלך או ישירות לפני השינה. נטילת חומצה פולית ספקים עם מזון יכול להפחית את שיעור הקליטה שלה אבל רק במעט.

לשתות הרבה נוזלים בעת נטילת חומצה פולית שלך להשלים. אין לשתות תה ירוק או שחור כאשר לוקחים את התוספת שלך כמו גם היו מקושרים עם ירידה חומצה פולית.

לדבר עם הרופא שלך לפני תחילת משטר חומצה פולית כי תרופות מסוימות יכולות להפחית את ספיגת חומצה פולית. חומצה פולית יכולה גם להפחית את היעילות של כמה תרופות. תרופות כגון Fosphenytoin, Primidone, 5-Fluorouracil ו Methotrexate יכול להיות יעילות שלהם מופחת אם אתם צורכים חומצה חומצה פולית. Methotrexate נרשם בדרך כלל כדי להפחית את ההשפעות של חומצה פולית, ולכן לוקח חומצה פולית נוספת בזמן על התרופה לא מומלץ.