כיצד להפחית את אדמומיות אקנה בן לילה

אם פצעון מציק מאיים להרוס את מחר, לא ללכת לישון בלי לנקוט כמה אמצעי זהירות פשוטים. אתה לא צריך יקר zit-zapping המכשיר או ירו cortisone לעשות את העור המצלמה מוכנה. כמה ציוד בסיסי במזווה יכול לעשות את העבודה.

נקו את הפנים בשטיפת פנים ללא סבון קלה. עודף שמן הייצור הוא חלק מה גורם אקנה, אבל לפעמים מנסה קשה מדי כדי להיפטר שמן יכול backfire. סלבריטאים העור גורו מריו Badescu רשימות טיהור יתר כאחת הטעויות הגדולות שאתה יכול לעשות כאשר הלחימה אקנה. החדרת העור של הלחות הטבעית שלו, הוא אומר, עשויה רק ​​לגרום לבלוטות השומן שלך לעבוד שעות נוספות.

השתמש באספירין במקום קרם זית לטיפול באזורי בעיה. ג’ולי גבריאל, מחברת הספר “מדריך היופי הירוק”, כותבת שאספירין מכיל חומצה סליצילית טבעית המטפלת בנפיחות ובדלקת הקשורה לפצעון. היא מציעה לחתוך טבלית אספירין מצופה נונגל לחצי, להרטיב אותה בעדינות ולהשתמש בתחבושת דבק כדי להחזיק אותה כנגד הפצעון.

ספוט לבדוק את כל האדמומיות שנותרה עם טיפה של טיפות עיניים אדומות להקלה. ד”ר אודרי קונין, דרמטולוג ועוזר לקליניקה לרפואת עור בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת קנזס, אומר שטיפות העיניים הללו גם יסירו את האדמומיות מהזיט שלך – אם כי באופן זמני. היא מציעה שריה ספוגית צמר גפן עם טיפות עיניים והחזקתו על הציץ שלך במשך 10 שניות.

Dab אזורים מודלק עם קצת משחת שיניים. אמנם אין מחקרים מדעיים המאשרים את ההשפעה של משחת השיניים על אקנה, תרופה זו העממית עדיין עושה את הסיבובים על רבים באינטרנט עזרה בפורומים אקנה. ב “יופי עור פשוט,” ד”ר אלן מרמור וג ‘ינה Way משערים כי סביר יותר לעבוד אם משחת השיניים שלך מכיל סיליקה, סוכן ייבוש. הם מציעים לך להימנע משחות עם מנתול או פלואוריד, אשר יכול לגרות את העור שלך עד כדי לייצר עוד zits.