הוא פשתן טוב לילדים?

זרעי פשתן ושמן זרעי פשתן יש יתרונות בריאותיים רבים עבור ילדים ומבוגרים. כחלק מתזונה מאוזנת, פשתן מספק מקור עשיר של מבשרי חומצות שומן אומגה -3. זרעי פשתן ושמן זרעי פשתן הם מקורות טובים לחלבון וסיבים תזונתיים. בנוסף, הם צדדי וזמין במספר צורות שונות, מה שהופך אותו קל לשלב flaxseed לתוך מתכונים שונים.

חומצות שומן אומגה -3

חומצות שומן אומגה -3 חשובות במיוחד עבור ילדים כי הם קריטיים עבור תפקוד המוח, כמו גם צמיחה נורמלית ופיתוח. אומגה -3 משולבים בקרום תאי עצב במוח וברשתית העין. הגוף של הילד שלך לא יכול לייצר את חומצות השומן ולכן הם חייבים לקבל מן הדיאטה שלה. בנוסף לדגי מים קרים, שמני אגוזים, כולל זרעי פשתן, הם מקור לחומצות שומן מסוג אומגה -3. פשתן הקרקע מספק חומצה אלפא-לינולנית או ALA, גוש בניין לחומצות שומן אומגה -3. הגוף של ילדך ממיר ALA לחומצות שומן אומגה -3. כל כף של זרעי פשתן הקרקע מכיל כ 1.8 גרם של אומגה -3 צמח. עם זאת, זרעי פשתן יצטרך להיות נצרך בכמויות הרבה יותר להגיע לרמות של אומגה -3 שמספק שמן דגים. על פי אוניברסיטת מרילנד מרכז רפואי, דגים הוא מקור מועדף שכן הוא מספק אומגה -3 כבר בצורת הגוף של הילד שלך צריך. לכן, הדרך היעילה ביותר כדי לשפר את רמות אומגה -3 אצל ילדים היא באמצעות תוספת שמן דגים. מותגים רבים עושים אלה זמינים טעמים נעימה כי הפנייה לילדים.

חלבון וסיבים

אונקיה אחת או כ 4 כפות. של ארוחה פשתן מספק כ 6 גרם של חלבון, ו 8 גרם של סיבים. חלק מהילדים ומבוגרים חווים סימפטומים של מערכת העיכול כאשר הם מוסיפים מקורות סיבים גבוהים, כגון זרעי פשתן, לתזונה שלהם. התחל עם כמויות קטנות כדי להפחית את הסימפטומים האלה.

יתרונות בריאותיים

מזון עשיר אומגה -3 יכול לעזור להפחית את הייצור של prostaglandins דלקתיות. במחקרים מסוימים, חומצות שומן אומגה -3 הוכחו כדי להפחית את חומרתן של הפרעות דלקתיות כגון אסטמה בילדות, דלקת מפרקים שגרונית, כאבי ראש מיגרנה ואוסטיאופורוזיס. זרעי פשתן הם גם אחד המקורות התזונתיים העשירים ביותר של ליגנים, סוג של phytoestrogens חשב לעזור להגן מפני סרטן השד, הערמונית המעי הגס.

שימושים

Flaxseeds שלם להוסיף טעם מטורף מרקם פריך למזונות, אבל זרעי הקרקע מתעכלים בקלות רבה יותר. הם יכולים להיות זרועים על סלטים או דגנים. ארוחה פשתן מורכב פשתן pregroundseeds. ד”ר סירס ממליץ להוסיף זרעי פשתן שלמים או קרקעיים לעוגות מאפין או עוגיות או בצק. שמן פשתן לא צריך לשמש לבישול, שכן הוא אינו יציב בטמפרטורות גבוהות. זה יכול להיות הוסיף ירקות לאחר הבישול או משמש רוטב סלט. שמן זרעי פשתן ניתן להוסיף גם לארוחה ארוחת בוקר.

שיקולים

שמן זרעי פשתה הופך במהירות מעופש, אז לקנות כמויות קטנות בכל פעם. אחסנו את הזרעים או השמן במקרר במיכל אטום ומזעור החשיפה לאור, חום ואוויר. השתמש זרעי טריים טריים בתוך כמה ימים וזורקים כל פשתן המפתחת ריח לא נעים.