הוא משמין קוקוס קוקוס?

אם יש לך חולשה עבור קוקוס – פירות טרופיים המוסיפה טעם רב כל כך כדי ציפוי שוקולד גרמני, עוגת קוקוס קוקוס קוקוס תאילנדית – אתה עשוי לתהות אם זה טוב או רע בשבילך. העובדה היא, עובדות תזונתיים על קוקוס יכול להיות מבלבל. משמש לעתים קרובות קינוחים עתירי שומן ורטבים עשירים, קוקוס יכול להיראות כמו פינוק תזונתי. אבל זה לא אומר קוקוס הוא תמיד אסון דיאטה.

שימושים

קוקוס כבר מעובדות ברחבי העולם במשך אלפי שנים. לדברי ד”ר תומס Ombrello של המחלקה מחוז ביולוגיה קולג ‘המחלקה, כ -17 מיליארד קוקוס נקצרים מדי שנה ברחבי העולם. קוקוס משמש גלם בסוכריות וממתקים אחרים, שמן משמש לאפייה ובישול כמו גם במוצרי מזון שאינם שונים כגון צבע וסבון, חלבו משמש לבישול, והמים מקוקוס צעירים נצרכים כ גבוהה מזין משקה בריאותי.

עובדות שומן

אין להכחיש כי קוקוס הוא גבוה מאוד בשומן. משרד החקלאות האמריקני קובע כי 1 כוס של קוקוס גלם מכיל בערך 24 גרם של שומן רווי. עם תכולת השומן הגבוהה הזו, בשר קוקוס גולמי הוא גם מזון מאוד עתירי קלוריות, עם 283 קלוריות לכל כוס, אומר משרד החקלאות האמריקני. בהתחשב אלה גרם גבוה גרם ספירת קלוריות, קוקוס גלם יכול להוביל במשקל אם אכלו באופן קבוע.

תביעות בריאות

כמה פרסום דנו קוקוס כמו מזון בריאות אמיתי. מחברי הקוקוס ציינו את הטיפול הטרופי כמקור עשיר של שומן “טוב” וחומרים מזינים אחרים, המסוגלים לספק אנרגיה ולדובב אותו “משקה הספורט של הטבע”, לדברי ד”ר גלן ד. בראונשטיין מאונט. המרכז הרפואי סיני. למרות הראיות לטענות אלה חסר, בית הספר לרפואה של הרווארד מציין כי שמנים טרופיים כגון שנקטפו מן קוקוס הם בסדר במתינות והם בריאים יותר מאשר שומנים טרנס.

שיקולים

השורה התחתונה: קוקוס גולמי הוא גבוה בשומן וקלוריות, וכל מזון עתירי קלוריות יכול להוביל במשקל ושומן אם לא נלקח בחשבון את צריכת הקלוריות היומית הכוללת ואת משטר הפעילות הגופנית. למרות קוקוס מכיל כמה חומרים מזינים כמויות קטנות של שומן בלתי רווי, זה נחשב בדרך כלל מזון זה צריך להיות נהנה במתינות, במיוחד אם אתה מנסה לאבד או לשמור על המשקל שלך.