איך לאבד את השומן הירך עם מיכאיל ג’יליאן

מאמן הכושר ג’יליאן מייקלס, הידועה ביותר בעבודתה על תוכניות טלוויזיה כמו “המפסיד הגדול ביותר” ו”איבוד אותו עם ג’יליאן “, היתה פעם 175 קילו. החל בשנת 2013, היא שוקלת 60 פאונד פחות. מייקלס, שמבין את הירידה במשקל מניסיון אישי, מקדם אורח חיים בריא ומזהיר שאינך יכול להפחית את השומן. למרות שאתה לא יכול לכוון שומן בירך, בעקבות העצה של מייקלס יכול רזה כל הגוף שלך, כולל הירכיים.

התעלם ממה שמייקל מכנה “דיאטות אופנתיות” ומתמקד באכילה בריאה. מייקלס אומר לדלג על מזון מעובד ולאכול יותר שעועית, קטניות, פירות יער, אגוזים ומזון אורגני בכלל. היא גם ממליצה להימנע מאלכוהול ולשתות יותר משמונה כוסות מים ביום, במיוחד כאשר אתה מתעמל באופן קבוע.

הימנע מפיתויים, כגון מזונות שומניים, באמצעות תמונות מנטליות חיוביות. כאשר יש לך תשוקה למזון מתקתק או שומני, מייקלס מציע לך לחשוב על כמה טוב אתה תראה אם ​​אתה אוכל חלופות בריאים יותר.

בצע אימון מעגל כדי לשמור על קצב הלב שלך ולשרוף יותר קלוריות מאשר אימונים רגילים. כדי לעשות מעגל 3-2-1 של מייקלס, למשל, להתחמם הראשון עם חמש דקות של פעילות אירובית. בצעו שישה תרגילי אימון רצופים, כל אחד במשך 30 שניות, ארבעה תרגילים אירוביים נפרדים למשך 30 שניות כל אחד ולאחר מכן שני תרגילי ליבה למשך 30 שניות כל אחד. אין לנוח בין התרגילים עד שכל אחד משלושת המעגלים הושלם. לעשות שלוש קבוצות של מעגלים אלה – או לעבוד עד לרמה זו – ארבע פעמים בשבוע.

לחזק את הירכיים שלך – כך שהם ייראה טוב יותר לאחר ששמט את השומן – על ידי ביצוע lunges. קח צעד גדול קדימה ו lunge כך ירך להוביל שלך במקביל לרצפה וברך להוביל שלך הוא מעל הקרסול. שמור את הרגליים במקום כפי שאתה עולה, עם הגוף שלך אנכי. לרעוד למעלה ולמטה במשך 20 חזרות על כל רגל ולנסות לעבוד עד שלושה סטים. בצע את התרגיל פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע בימים שאינם רצופים.