שיבולת שועל התגלגל אורגני לעומת רגיל

לעתים קרובות נקרא שיבולת שועל מיושנת, שיבולת שועל מגולגל, אם אורגני או גדל באופן מסורתי, הם משוננים, שיבולת שועל מלאה דגנים, כי כבר מאודה, התגלגל לחתוך פתיתים. בעוד שני סוגים של שיבולת שועל התגלגל דומים, אם אתה צרכן מודע לבריאות, אתה צריך להיות מודע כמה הבדלים חשובים ביניהם.

אורגני ולא אורגני התגלגל שיבולת שועל יש את אותן עובדות תזונתיים. שניהם מכילים כמויות שוות של ויטמינים, מינרלים, סיבים ונוגדי חמצון והם גבוהים במיוחד ויטמינים B, זרחן וברזל. ב 1 כוס שיבולת שועל מבושל, ישנם כ 150 קלוריות, 6 גרם של חלבון ו 4 גרם של סיבים.

המחיר תלוי במקור שלך, עם זאת, שיבולת שועל התגלגל אורגני הם בדרך כלל יקר יותר מאשר שיבולת שועל התגלגל הרגיל. לדוגמה, בחווה המופעלת על ידי המשפחה באיידהו מוכרים שני סוגי שיבולת שועל מתגלגל באופן מקוון, החל מ 3.25 $ עבור 1 ק”ג של שיבולת שועל רגילה ו 3.45 $ עבור 1 ק”ג של שיבולת שועל אורגנית, בזמן הפרסום.

מלבד המחיר, ההבדל בין שיבולת שועל מתגלגל אורגני לבין היריב קונבנציונאלי שלהם הוא מה לא נמצא שיבולת שועל אורגנית: כימיקלים אינטנסיביים, תוספים או שינויים גנטיים. שיבולת שועל אורגנית מיוצרים באמצעות שיטות חקלאיות אורגניות כגון סיבוב היבול, דשנים זבל ירוק הדברה טבעי כמו טורף, במקום כימיקלים סינתטיים ודשנים. על מנת להיות מתויג אורגני, שיבולת שועל התגלגל חייב לעמוד בסטנדרטים המינימליים שנקבעו על ידי משרד החקלאות של ארה”ב.

שיבולת שועל מגולגל מבושל לעתים קרובות כמו דגנים מזינים, וניתן להשתמש בהם לאפות מגוון של מנות כגון לחמים, עוגיות, מאפינס, פנקייקס וגראנולה. אתה יכול להחליף שיבולת שועל מגולגל עבור חיטה מגולגל, לפי נפח, בכל מתכון, ולהשתמש בו במקום פירורי לחם קציץ בשר או קציצות בשר. שיבולת שועל מגולגל נשמרים הטוב ביותר ב 50 מעלות פרנהייט מאוחסנים מהרצפה, באזור יבש, מאוורר היטב.

עובדות תזונתיים

עֲלוּת

תוספים

שימושים וטיפים