פופאי של שעועית אדומה ואורז מידע תזונתי

אם היה לך יום ארוך בעבודה ולתכנן לתפוס נגיסה מהירה בדרך הביתה, המבורגר וצ’יפס הוא לא הבחירה היחידה שלך. אוהדים של עוף ודרום בצד מנות בצד עשוי להעדיף ביקור של לואיזיאנה מטבח של פופאי. המסעדה שרשרת יש יותר מ -2,000 מקומות ידועה עוף מטוגן שלה הצדדים, כגון שעועית אדומה ואורז.

הגשה ותזונה

השעועית האדומה וצלחת האורז בפופאי היא אחת ממספר מנות הצדדיות המוכרות במסעדה, לצד צ’יפס, סלט כרוב ועוגיות. בסדר גודל רגיל של שעועית אדומה ואורז, שמשקלם 146 גרם, מכיל 230 קלוריות, 14 גרם שומן, 580 מיליגרם של נתרן ו -7 גרם חלבון. צו גדול, שמשקלם 438 גרם, מכיל 690 קלוריות, 42 גרם שומן, 1,740 מיליגרם של נתרן ו -21 גרם חלבון. הזמנה גדולה של שעועית אדומה ואורז מכילה כמות גדולה יותר של צריכת הנתרן המומלצת מדי יום, ואגודת הלב האמריקנית ממליצה לצרוך לא יותר מ -1,500 מיליגרם כדי להפחית את הסיכון ללחץ דם גבוה ולסיבוכים הקשורים, כולל שבץ.

סיבים, גלוטן וסויה

שעועית אדומה של פופאי צלחת אורז הוא מקור טוב של סיבים, עם 5 או 15 גרם של סיבים תזונתיים, בהתאם לגודל המשרתים שלך. זה 15 עד 53 אחוזים של צרכי סיבים מומלץ, על בסיס דיאטה 2,000 קלוריות. אלה עם חוסר סובלנות גלוטן יכול בבטחה לצרוך את זה ללא גלוטן צלחת, אבל זה מכיל סויה, והוא אינו בטוח עבור אלה עם אלרגיות סויה או חוסר סובלנות.