כיצד לתקן בריכת שחייה פיברגלס – –

בריכות פיברגלס מציעים רמה גבוהה של חוזק ועמידות, כמו גם אפשרויות עיצוב גמישות כדי להתאים לצרכים של יישומים שונים. עם הזמן, בריכת פיברגלס שלך עשוי לפתח סדקים קטנים או סימנים אחרים של נזק עקב התקנה ירודה, משמרות השטח או בלאי פשוט. במקום לשכור קבלן לתקן את הבריכה שלך, לתקן את עצמך באמצעות ערכת תיקון פיברגלס וכמה כלים פשוטים.

מסננים את הבריכה כך מפלס המים מתחת לסדק. תיקון פיברגלס יעיל דורש משטח נקי ויבש.

חול את הסדק ואת האזור שמסביב באמצעות סנדר יד קטן או חתיכת נייר זכוכית בינונית חצץ. להחליק את כל הבליטות או חלקים מעל הסדק ולהסיר חתיכות משוחרר של פיברגלס.

שים את משקפי הבטיחות שלך. חותכים לאורך הסדק באמצעות מסור עם להב יהלום. להאריך את לחתוך כמה סנטימטרים מעבר אורך הסדק או בסופו של דבר.

החל מעיל של סוכן מליטה אפוקסי מערכת התיקון שלך לסדק באמצעות מברשת צבע קטנה. הקפד למלא את החלק הפנימי של הסדק כך אפוקסי משתרע רחוק לתוך החלל כפי שאתה יכול להגיע.

מערבבים את המרק או המילוי בהתאם להוראות על אריזת ערכת פיברגלס. ממלאים את כל האזור סדוק עם מרק, ולאחר מכן להחליק את פני השטח ולהסיר מילוי עודף באמצעות סכין מרק. אפשר את המרק להתייבש לחלוטין לפני שתמשיך.

יצירת גבול סביב הסדק באמצעות קלטת. ודא שהקלטת מקיפה את האזור הפגום כולו.

צבע את האזור בתוך הסדק באמצעות מעיל ג ‘ל מתוך ערכת תיקון פיברגלס שלך. מיד לכסות את המעיל ג ‘ל עם סדין של בד פיברגלס כך הבד משתרע 2 אינץ’ בכל כיוון מעבר לחלק סדוק.

צבע מעל בד פיברגלס באמצעות מעיל השני של ג ‘ל מתוך ערכת לתקן. לחץ על כל הבועות או כיסי אוויר מתחת למרקם באמצעות מברשת צבע או סכין מרק.

המתן עד שהאזור המטולא יתייבש לחלוטין, ולאחר מכן יחליק אותו כך שיתמזג עם השטח הסובב. צבע את האזור לתיקון באמצעות צבע אפוקסי ג’ל כדי ליצור את הסיום הרצוי.