כיצד לשפר את העיניים נפוחות באופן מיידי

אם העיניים הנפוחות והנפוחות שלך הן הדבר הראשון שאנשים מבחינים בו, הגיע הזמן להדיח אותן חזרה לגודל נורמלי במהירות האפשרית. נפיחות נגרמת על ידי נוזל עודף, ולכן הפיזור הוא מאפשר לעור לחזור לחפש נרגש רענן. באמצעות כמה פריטים ביתיים בסיסיים וטמפרטורות הפיצוץ הארקטי, אתה יכול מיד לראות שיפור בעור עדין סביב העין. רק לא להיות מחוספס מדי, או העור יכול להתנפח עוד יותר.

אתר שני כפיות קטנות והכניס אותם למקרר במשך חמש עד עשר דקות. אם אין לכם גישה למקרר, הפעילו את הכפות מתחת למים קרים מברז או הניחו אותם בכוס קרח.

מוציאים את הכפות הקרות מהמקרר ושוכבים או מתיישבים בכיסא שמאפשר לכם להשעין את ראשכם לאחור. מניחים את הכפות על כל אחת מהעיניים, כאשר החלק הקופני פונה כלפי מטה אל עיניך.

השאירו את הכפות במקום למשך 30 עד 60 שניות כדי להתחיל בהפחתת הנפיחות ולאחר מכן להסיר אותן.

פתח צינור של שמנת טחורים וסחוט את כמות אפונה ביד אחת. לטפוח קצת על אצבע אחת ולאחר מכן להפיץ אותו על העור נפוח ליד העיניים שלך, נזהר לא לקבל את הקרם בעיניך. משחות טחורים מכילים סוכן אנטי דלקתי המסייע להפחית נפיחות רקמות.

הקש על עור העין נפוח בעדינות באמצעות משטח האמה האמצעית שלך במשך 30 עד 60 שניות. השתמש בלחץ עדין מאוד ולא לשפשף את העור. טפיחת העור היא סוג של עיסוי המסייע הנוזלים עודף נוזלים מחוץ לאזור העין.