כיצד לרדת במשקל עם מטבוליזם איטי

אם אתה נתקל בבעיה במשקל, מומלץ להשתמש בתירוץ שיש לך חילוף חומרים איטי. בעוד כמה מהם עשויים ללגלג על תירוץ זה, המדע אומר כי זה בהחלט יכול להיות נכון, על פי מחקר ב- PubMed Health. עם זאת, אין זה נחמה אם אתם סובלים מטבוליזם איטית כתוצאה של מצב בריאותי הבסיסית או בחירות אורח חיים גרועים. למרבה המזל, יש דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור לך להגיע לירידה במשקל שלך גם אם המטבוליזם שלך הוא לא הכי מהר שזה יכול להיות.

קבע פגישה עם הרופא שלך אם אתה חושב שאולי יש סיבה רפואית למה אתה לא לאבד משקל. רופא יכול להעריך תסמינים אחרים שיש לך על מנת לקבוע אם יש סיבה הבסיסית שלך מטבוליזם איטי. אם מצב בריאותי הוא אחראי, לשאול את הרופא כדי לנהל את הירידה במשקל התוכנית.

לאכול מזונות עשירים בחלבונים כגון בשר רזה, מוצרי עוף, אגוזים, ביצים ושעועית. בגלל שריר שורף יותר קלוריות מאשר שומן, מזונות אלה יסייעו לך לשמור על מסת שריר יותר ופחות שומן בגוף. רוב מקורות חלבון בריא גם לספק נמוך קלוריות נמוך דל שומן הארוחות, אשר להוביל לירידה במשקל לאורך זמן.

התמקד במזונות טבעיים שקל לעיכול. מזון טבעי ואורגני קל יותר לגוף שלך להישבר ולהמיר לאנרגיה. אם יש לך חילוף חומרים איטי, אתה לא רוצה לאכול מזון מעובד מאוד קשה לעיכול, ולכן, סביר יותר להיות מומרים שומן.

ספייס דברים. הוספת מרכיבים כמו פלפל קאיין, חרדל, פלפלים jalapeno, זנגביל וקינמון יכול לעזור להאיץ את חילוף החומרים שלך גם לאחר שתסיים לאכול. תבלינים יכולים לשמש גם כדי להפוך את המאכלים bland טעם טוב יותר, כך אתה צפוי יותר לאכול מזונות בריאים ולהשיג ירידה במשקל.

הקפד לצרוך לפחות 1,200 קלוריות ביום. להתנגד לדחף לקצץ קלוריות על ידי יותר מדי או הגוף שלך ילך למצב רעב. המטבוליזם שלך יתחיל להאט כדי לחסוך באנרגיה. זה יהיה בעל השפעה שלילית על המטרות שלך במשקל, במיוחד אם יש לך כבר מטבוליזם איטי.

הגדל את רמת הפעילות שלך כדי לשרוף יותר קלוריות. מצא דרכים שונות להיות פעיל מדי יום. להסתובב בבניין בהפסקת צהריים, להתנדב כמאמן לצוות הספורטאי של ילדך או לעבוד על כמה פרויקטים לשיפור הבית. כאשר אתה הופך להיות פעיל יותר על בסיס יומי, זה יהיה קל יותר להציג כמה אירובי רגיל אימון כוח לתוך אורח החיים שלך.

לשתות כמה כוסות מים קרים כקרח כל יום. שתיית מים קרים יכול לעזור להאיץ את חילוף החומרים שלך. על פי Doctoroz.com, כאשר אתה שותה מים קרים המטבוליזם שלך מגביר בתוך 10 דקות, ונשאר revved למעלה לפחות עוד 30 דקות לאחר שתייה. טמפרטורת הגוף שלך תעלה מעט כאשר היא פועלת כדי לחמם את המים שאתה שותה. כאשר הגוף שלך הוא חם יותר זה מזיע יותר כמו מטבוליזם שלך מאיץ.