כיצד להפוך את קו הביקיני שלך נראה טוב יותר

עבור נשים רבות, מצב קו הביקיני שלהם הוא נושא רגיש. אזור ביקיני מוזנח יכול להיות מקור של מבוכה פוטנציאלית במהלך עונת בגד ים. למרבה המזל, לא משנה את העדפה או תקציב, אפשרויות זמינות כדי לעזור לך להסיר שיער לא רצוי, כולל השיער הצומח, מאזור זה עדין.

גילוח

גילוח הוא אחד האפשרויות הכי פחות כואבת וחסכונית ביותר להסרת שיער לא רצוי מקו הביקיני. עדיף להתגלח לאחר מקלחת או לאחר שריהם באמבט במשך חמש דקות לפחות, מה שמסייע לרכך את העור ולמנוע צריבת גילוח. תמיד להשתמש בתער טרי כדי למנוע גירוי ו ingrown שערות. אם אתה מתקשה להתגלח, השתמש במראה כדי לעזור לך להנחות אותך ולמנוע כל nicks, חתכים או מחליק. לאחר שתסיים גילוח, לשטוף את השטח ביסודיות ולהחיל קרם לחות. אם אזור הביקיני שלך הוא רגיש, שקול להשתמש במוצר שאינו מכיל צבע או בשמים. למנוע כל גילוח שלאחר גילוח לשרוף או גירוי על ידי שמירה על אזור הביקיני שלך יבש ככל האפשר. למרבה הצער, גילוח נמשך רק אחד עד יומיים, הדורש זמן ומאמץ עבור תחזוקה.

שעווה

שעווה ניתן לבצע בבית או בסלון. שתי האפשרויות הבסיסיות עבור שעווה הם: שעווה מסורתית הכוללת הסרת כל שיער שיושב מעבר לתחתונים קו שעווה ברזילאית, אשר מסיר את כל השיער מאזור הערווה. נשים רבות לבחור שעווה ברזילאית כי הם מאמינים שזה נקי יותר אטרקטיבי. אם אתה לא רגיל שעווה, עדיף לעשות את זה תחילה על ידי איש מקצוע. הנפילה הגדולה ביותר של שעווה היא הכאב, אשר יכול להיות מופחת על ידי סוכן העור נודד העור. שעווה נמשכת כמה שבועות.

הורדת שיער בליזר

פתרון קבוע יותר הוא הסרת שיער בלייזר. הנוהל כרוך ירי לייזר על קו ביקיני, אשר עובד על ידי שריפת להרוס את זקיקי השיער. ארבעה עד שישה טיפולים ראשוניים נדרשים, כדי להאריך את משך הזמן של הטיפול, טיפולים תחזוקה אחת או פעמיים בשנה עשויים להיות נדרשים. למרות קבוע יותר, הסרת שיער בלייזר הוא יקר יותר מאשר אפשרויות אחרות, עלות בכל מקום בין 200 $ ל 400 $ לכל מושב. ההליך צריך להתבצע רק על ידי רופא מנתח מורשה או רופא עור.

שיער צומח

שיער בדרך כלל הופך ingrown לאחר גילוח, למרות שזה אפשרי לאחר שעווה, כמו גם. מלבד היותו מכאיב מעט, שיער חודר יכול גם להיות מכוערים. כדי להסיר את השיער חודר, MayoClinic.com מציע קרצוף האזור המושפע עם מברשת שיניים רכה- bristled או מטלית באמצעות תנועה מעגלית. עם זאת, מניעה היא המפתח. אם גילוח, להשתמש להב חד וגלח בכיוון של צמיחת השיער.