כיצד להסיר קווי זועף – –

קווי זעם יכולים להופיע מוקדם בחיים, במיוחד אם אתה ממצמץ הרבה או מזעיף פנים כאשר מנסים למקד את הראייה או להימנע מאור. הזעף שורות יכול להיות עמוק עם הזמן, אז להתייחס אליהם מוקדם לקבלת התוצאות הטובות ביותר. בעוד אנטי אייג ‘ינג קרמים הגנה טובה הגנה מפני השמש יכול לעזור עם קווים יפים מאוד, אתה כנראה צריך גישה פעילה יותר לחלוטין להסיר שורות זועף.

קבל קרם פנים המכיל רטינואיד (כגון Retin-A) או חומצות אלפאחידרוקסי (AHA). אתה יכול למצוא את אלה ללא מרשם או לשאול את הרופא עבור מרשם אם אתה צריך מוצר חזק יותר. שורות זועף עמוק יצטרכו יישומים יומיים קבועים לפחות כמה חודשים לפני התוצאות ניתן לראות. רטינואידים יכולים להפוך את העור לאדום ורגיש, לכן חשוב שתגן עליו מפני השמש.

נסה absorbable injecters מילוי. אלה עשויים ממגוון של חומרים, כולל קולגן אנושי ו-בקר, כמו גם סינתטי injectables. Juvederm ו Restylane הם שני מילוי אושרה על ידי ה- FDA. מילוי משמשים מילולית למלא את הקווים זועף, גורם הקמטים להיעלם. ההשפעות האחרונות שישה חודשים או יותר, ולאחר מכן יישום חדש יהיה צורך.

שוחח עם הרופא שלך על בוטוקס. כאשר מוחלים על הקווים זועף, בוטוקס יכול לעזור רוב הקמטים להיות בלתי נראה בעצם על 30 ימים לאחר היישום. תוצאות האחרון ממוצע של ארבעה חודשים, אבל יכול להשתנות בהתאם לעור שלך ואת עומק השורות.

תסתכל לתוך dermabrasion או קליפות כימיות. שניהם עובדים על ידי הסרת השכבה העליונה של העור, ועם זאת את הקמטים ואת שינוי צבע העור שמגיעים עם ההזדקנות. תלוי אם הרופא משתמש רך או חזק יותר כימיים או סנדר, ייתכן שיהיה עליך מספר טיפולים לפני הקווים זועף להיעלם לחלוטין. אדמומיות, נפיחות וכאב הן תופעות לוואי שכיחות.