השפעות שליליות של אכילת ענבים

ענבים הם טובים מאוד בשבילך, נותן לך מגוון של ויטמינים שונים, מינרלים ואפילו סיבים. עם זאת, אפשר לאכול יותר מדי ענבים. תמיד מראש מנה את הענבים שלך, במקום לכרסם ישר מתוך השקית. אחרת, אתה עלול להיתקל תופעות לוואי שליליות. אם אתה אלרגי ענבים, ייתכן אפילו בעיות פשוט על ידי בא במגע איתם.

עלייה במשקל

בטח, ענבים הם נמוכים יחסית קלוריות. כוס אחת מלאה, שהיא בערך 30 ענבים, יש פחות מ 105 קלוריות. הבעיה היא, עם זאת, כי ענבים קל פופ בפה. אם אתה יושב עם שקית של ענבים ומדליק את הטלוויזיה – לפני שאתה יודע את זה – אתה יכול לאכול את רוב התיק. פתאום, את קלוריות 105-קלוריות מכפיל או משולשים קלוריות, בסופו של דבר נותן לך את אותו מספר קלוריות היית מקבל מארוחה שלמה. אם אתם אוכלים מנות גדולות של ענבים על בסיס קבוע מבלי למדוד את גודל המנה שלך, קלוריות נוספות יכול לגרום לך לעלות במשקל.

Carb Overload

אתה צריך carbohydrates שלך דיאטה. הם להמיר את מקור האנרגיה העיקרי של הגוף – גלוקוז. פחמימות צריכות להוות 45 עד 65 אחוזים מכל הקלוריות שאתם צורכים, על פי “הנחיות התזונה לאמריקנים 2010.” זה 900 עד 1,300 קלוריות מפחמימות או 225 עד 325 גרם מדי יום, על בסיס דיאטה של ​​2,000 קלוריות. -גביסה של ענבים יש יותר מ 27 גרם של פחמימות.אם אתה חטיף על ענבים בחופשיות ולא לשים לב לגודל המשרתים שלך, אתה יכול במהירות לצרוך יותר מהקצב היומי שלך carb.אתה גם לזרוק את היתרה שלך Macronutrients, כלומר אם צריכת carb שלך הוא גבוה, חלבון שלך ואת צריכת השומן עשוי להיות חסר.

בעיות גוט

תקבל מנה הגונה של סיבים מענבים – בערך 1.5 גרם 1 כוס. זה כנראה לא מספיק כדי לגרום כל הפרעה הבטן שלך. אם חטיף על מנה גדולה של ענבים, לעומת זאת, אתה מגדיל את צריכת הסיבים שלך. אם אתה לא לצרוך באופן קבוע הרבה סיבים, אתה יכול להבחין רעם לא נוח בבטן שלך אחרי לטרוף חלק גדול, עשירים בסיבים של ענבים. בגלל הגוף שלך אינו משמש את הסיבים, זה הופך להיות קשה לעבור שרפרפים, וזה סימן של עצירות. לפעמים, סיבים נוספים יש השפעה הפוכה, עם זאת, עוזב אותך עם שלשול, כמו המערכת שלך מנסה לגרש את הסיבים הנוספים.

התקף אלרגיה

זה לא נפוץ יש אלרגיה ענבים, אם כי זה יכול לקרות. אם אתה אלרגי ענבים, אתה עלול לקבל כוורות או תיקונים אדומים על העור שלך על ידי נגיעה ענבים או זמן קצר לאחר אכילת אותם. במקרים חמורים, ייתכן שתתקשה לנשום או להיכנס להלם אנפילקטי. רק בגלל שיש לך תגובה אלרגית ענבים, לעומת זאת, לא בהכרח אומר שאתה אלרגי לפרי עצמו. אתה בעצם יכול להיות אלרגי הדברה על ענבים, או שמרים או עובש שגדל על ענבים. הדרך היחידה להיות בטוח מה אתה אלרגי הוא לעבור בדיקות אלרגנים ממשרד הרופא שלך או דרך הפנייה למרכז בדיקה.