הוא אוכל ממתקים בלילה רע?

אם אתה מנסה לאבד או לשמור על המשקל שלך, אתה עלול להיאבק עם התשוקה הלילית. בזמן אכילה בלילה לא בהכרח רע, זה יכול לגרום לעלייה במשקל, במיוחד אם אתה בוחר קלוריות ארוזות חטיפים עשירים בסוכר. לקבוע כיצד חטיף מסוים ישפיע על הדיאטה שלך על ידי לשים לב למה שאתם אוכלים במהלך שארית היום.

כל אדם צריך מספר מסוים של קלוריות לאנרגיה ולשמור על משקלו. אתה יכול להשתמש באחוז קטן של קלוריות אלה, הנקראים קלוריות שיקול דעת, על מרכיבים שאינם מספקים חומרים מזינים, או קלוריות ריקות. אלה הם הקלוריות שנותרו לאחר לאכול את כל המזונות ואת חומרי הזנה שאתה צריך לבריאות טובה. אתה יכול להשתמש את רוב הקלוריות שלך רק לאכול את המאכלים חלבון, ירקות, פירות, מוצרי חלב ודגנים המומלצים לפי המלצות הכנסה USDA, עוזב חדרים קטנים עבור פינוקים. עקוב אחר צריכת הקלוריות שלך במשך היום כדי לגלות כמה קלוריות שלך “תקציב” אתה יכול לבלות על פינוקי לילה מאוחרת.

סיפור אחד של נשים זקנות הוא שאכילה אחרי ארוחת הערב עלולה לגרום לעלייה במשקל יותר מאשר לאכול כמות זהה של מזון מוקדם יותר באותו יום. בעוד שמחקרים לא הוכיחו זאת כך, המועצה האמריקאית לתרגיל מציינת כי אנשים הנוטים לאכול בשעות הלילה המאוחרות עשויים גם נוטים לאכול קלוריות של יום שלם ביום מוקדם יותר, דבר הגורם לעלייה במשקל. כמו כן, המטבוליזם שלך להאט בלילה, אז אם אתה מתקשה לרדת במשקל או אם אתה במשקל, נסה לחסל את הארוחות לאחר הארוחה.

במקום לאכול ממתקים בלילה, לחשוב על מה עוד יכול לספק את הכמיהה שלך. אם אתם מחפשים משהו מתוק, חתיכת פרי או קערה קטנה של פירות יער יכול לעשות את הטריק. אם אתה משתוקק קראנץ ‘, נסה air-poped פופקורן. עבור אותם לילות כי אתה באמת לא יכול לבוא עם תחליף מספק, לנסות להפחית את ההשפעה של הממתק על ידי אכילת רק חצי מנה.

כאשר שוקלים קלוריות שיקול דעת שלך, יש לזכור כי בחירת מזונות בריאים עם תוספת שומן או סוכר לאורך כל היום עשוי להשתמש למעלה של אלה קלוריות נוספות. לדוגמה, ביצוע מחית תפוחי אדמה עם חמאה וחלב שלם לוקח קלוריות מתקציב שיקול דעת שלך כי תפוח אדמה אפוי רגיל לא. שימוש של יותר מדי קלוריות אלה במהלך היום, ולאחר מכן הוספת חטיף קלוריות גבוהה בלילה, יכול להיות מתכון לעלייה במשקל. אכילה של מזון מתקתק לפני השינה עלולה לגרום לרמת סוכר גבוהה בדם כאשר אתה מתעורר בבוקר, אז אם אתה חולה סוכרת, שוחח עם הרופא שלך על סוגי החטיפים בטוחים לך לאכול בלילה. גם אם אינך חולה סוכרת, אם רמת הגלוקוז שלך גבוהה מספיק שהלבלב משחרר אינסולין בדם שלך, הגוף שלך עשוי להגיב על ידי החזקת שומן, מה שמקשה על ירידה במשקל.

קלוריות ריקות

לילה חטיף

בחירות טובות יותר

שיקולים