אנטיביוטיקה טבעית למחלת חניכיים

מחלת חניכיים, המכונה גם מחלת חניכיים או פריודונטיטיס, כוללת נסיגה בחניכיים שעשויות להיות נפוחות, אדומות כהות ועדינות. זה נגרם על ידי רובד חיידק על השיניים, אשר להתקשות לתוך האבנית, היגיינת הפה עניים יכול לשחק תפקיד. אם יש לך סימנים של מחלת חניכיים, MayoClinic.com ממליץ לבקר אצל רופא השיניים שלך מיד. יש אנשים פונים תרופות צמחיות, כולל השימוש goldenseal, לטיפול במחלת חניכיים. התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש goldenseal כדי להקל על הסימפטומים של דלקת או דלקת נגועים.

מאפיינים

Goldenseal, הידועה בשם בוטני בשם Hydrastis canadensis, הוא צמח רב שנתי שמקורו במזרח אמריקה. קני שורש, או גבעולים נובעת, משמשים תרופות צמחיות. על פי מגן כחול משלימה ובריאות אלטרנטיבית, goldenseal מכיל שני אלקלואידים מועיל העיקרי, ברברין ו hydrastine, והוא פעיל נגד E.coli ו חיידקים סלמונלה. עשבי תיבול 2000 מוסיף כי goldenseal יש תכונות אנטי דלקתיות, וכן מציין כי בנוסף לברברין – אשר נותן את השורש צבע צהוב שלה – קנה השורש מכיל שמנים נדיפים שרף. BSCAH קובע כי goldenseal יש תכונות החריף גם כן.

הִיסטוֹרִיָה

Goldenseal יש היסטוריה ארוכה של שימוש כתרופה צמחים. המרכז הלאומי לרפואה משלימה ואלטרנטיבית אומר כי האינדיאנים האינדיאנים עבדו goldenseal לטיפול במחלות עור, גירוי ודלקת של ריריות, כיבים וזיבה. לדברי BSCAH, רופאים צמחיים המליצו goldenseal לבעיות קיבה בתחילת 1900.

שימושים

צמחי מרפא ו naturopaths המליצו מזה זמן רב goldenseal כמו סוכן אנטיבקטריאלי, חיטוי מקומי עדין לשטיפת פה לטיפול פצעים קנקן, כאבי גרון בעיות מסטיק. עשבי תיבול 2000, מאשרת Goldenseal במיוחד עבור החניכיים נגועים. המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד אומר כי goldenseal משמש לעתים קרובות טוניק העיכול, משפר את המערכת החיסונית, קדחת השחת טיפול, תרופה קר, וחיטוי עבור פצעים קלים.

מחקר

יש מחקר מעבדה התומך אמונה תכונות מיקרוביאלית של goldenseal. במחקר קליני שנערך על ידי B.Y. Hwang ועמיתיו ופורסם בגיליון יולי 2006 של “פלנטה מדיקה”, מצאו החוקרים כי תמציות מקוד השורש של צמח הזהב – במיוחד ברברין ושני פלבנואידים של C-methyl – הראו השפעות מיקרוביאליות נגד סטרפטוקוקוס וחיידקים אחרים.

שיקולי בטיחות

לדברי NCCAM, goldenseal יכול לתקשר עם תרופות presciption. התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש בו. את berberine ב goldenseal יכול לגרום או להחמיר צהבת אצל תינוקות, אם אתה בהריון או הנקה, אתה לא צריך להשתמש goldenseal בכלל. למרות goldenseal יש תכונות מיקרוביאלית, BSCAH מזהיר כי זה לא תחליף לאנטיביוטיקה.

כדי לעשות שטיפת פה עבור חניכיים כואבות, אוניברסיטת מרילנד המרכז הרפואי מייעץ ערבוב 1/4 כפית. מלח ו 1/2 כפית. של אבקה מתוך קפסולה של זהב עם כוס מים חמים. תן לתערובת להתיישב, ואז לסנן את זה. שטפו את החניכיים בתערובת, ואז ירקו אותה.

יישום