איך לאלף שיער מסולסל ופרוע

אם יש לך שיער מקורזל ו פרוע, השגת שיער חלק, מלוטש יכול להיות קשה ומתסכל ממש. שינוי שגרת השיער שלך, במיוחד את הלחות של הקיץ, יכול לאלף את השיער שלך וליצור סגנון ללא flyaway.

הימנע משימוש במייבש שיער אם אתה יכול. אוויר חם יכול לגרום לנעליים שלך להיות נפוחות יותר, במיוחד אם מזג האוויר חם ולח. לעטוף את הראש במגבת כדי להסיר עודף מים לפני שתניח את השיער שלך יבש, ולהשתמש הגדרה מגניב על מייבש שיער אם תבחר לא לוותר על סגנון החום.

השתמש מוצרים סטיילינג בשמחה כדי לשמור על רעמה על ההתנהגות הטובה ביותר שלה. ספריי שיער, מוסים וג’לים המיועדים לשיער מקורזל, מתולתל או גלי, יכולים לשמור על חוסר שביעות רצון למינימום כפי שהם עוזרים לשיער להתאים את הסגנון שתבחר. החל כמות קטנה של מוצר על האצבעות שלך ואת מסרק דרך השיער שלך בזמן שהוא עדיין לח כדי להבטיח את הכוח הדבקה ביותר.

לקשור את השיער שלך בזנב סוס, במיוחד בימים לחים או סוער. השיער שלך סביר יותר לטוס על ו frizz עד שאתה לובש סגנונות רופפים.

לחות את השיער שלך. שיער מקורזל פרוע יכול להיות תוצאה של יובש. לשטוף את השיער שלך כל יום אחר, אם אפשר, כדי לאפשר את השמנים הטבעיים המיוצרים על ידי הקרקפת שלך להזין את השיער היבש שלך, מקורזל. באופן זמני לאלף את השיער שלך באמצעות שימוש ב-מזגנים או טיפולים שמן חם על בסיס שבועי.

שלטו על השיער הפרוע שלך עם תספורת מקצועית. שמירה על השיער קצר יותר עשוי לעזור להפחית את הסמיכות, סבכים וסימנים אחרים של unruliness. שאל הספרית שלך כדי לרזות את השיער שלך עם מספריים מיוחדים, שיער סמיך הוא לעתים קרובות יותר קשה מאשר לנהל מנעולים דקים.