על חומרי ניקוי לחות & moisturizers עם glycolic או חומצה לקטית

חומצה גליקולית וחומצה לקטית משמשות זה זמן רב בקליפות פנים ובטיפולים מקצועיים, הודות למאפיינים החזקים של העור. בשנים האחרונות, אלה שתי חומצות אלפא hydroxy גם עשו את דרכם אל מעל לדלפק מוצרי טיפוח העור. בגלל היתרונות שלהם exfoliating, הם הפכו מרכיב קבוע של משטרי טיפול בעור באמצעות מוצרים, כולל ניקוי ו moisturizers.

פונקציות

חומצה גליקולית וחומצה לקטית משמשים במוצרים הממקדים בעיות כגון אקנה והזדקנות. המרכיבים הטבעיים הנגזרים מסייעים להילחם בקווים עדינים, קמטים, פיגמנטציה, נקודות גיל ונקבוביות מוגדלות. למרות ששניהם משרתים מטרות דומות כמו תכונות exfoliating יעיל, חומצה גליקולית וחומצה לקטית כל להביא משהו שונה לשולחן הטיפול בעור.

חומצה גליקולית

חומצה גליקולית, שמקורה בפירות המכילים סוכר, מחזירה ומבהירה את העור על ידי עזרה לשפוך תאים מתים, פגומים בשמש, ותאי עור לכודים. המבנה המולקולרי הקטן שלה גורם לחדירה מהירה ועמוקה אל תוך העור. בגלל זה, זה יכול לפעמים לגרות את העור, אם לא נעשה שימוש בקפידה.

חומצה לקטית

חומצה לקטית, אשר נגזר חלב חמוץ, לחות ומרכך את העור וממריץ ייצור קולגן. זה מגרה התחדשות תאים מחזור, אבל עם פחות גירוי מאשר חומצה glycolic והגדילה את היתרונות של הידרציה. הוא אידיאלי עבור cleansers ו creams כי לחימה צבע, פיגמנטציה ו ההזדקנות.

אזהרות

על פי מינהל המזון והתרופות האמריקני, מוצרים ללא מרשם המכילים חומצה גליקולית וחומצה לקטית נחשבים בטוחים אם רמות הריכוז הם פחות מ -10%. בגלל העוצמה של חומצות הזיקוק של העור וטיהור הדרמיס, ה- FDA גם מייעץ כי המוצר להיות מנוסח כך שהוא מגן על העור מפני רגישות השמש מוגברת או כי החבילה בבירור מורה לצרכנים להשתמש יום ראשון הגנה.