כיצד לשמור על קשרים מתוך הרחבות שיער

הרחבות שיער הם דרך אידיאלית לקבל שיער ארוך יותר בצבעים שונים מרקמים ללא צורך לשנות את השיער הטבעי שלך, אבל הם יכולים להיות השקעה יקר ההופעה שלך. למרבה הצער, הרחבות יכולות להיות בעיות משלהם, גורם לך כאב וגירוד כדי tresses מסובך כי קשה לשמור. על ידי הבטחת כי אתה דואג הרחבות השיער שלך כראוי לשמור על קשרים, אתה מקבל את ההנאה ביותר ואת החיים הארוכה ביותר של הרחבות שלך

מסרק דרך הרחבות שלך על בסיס יומי, החל מהחלק התחתון של השיער שלך עובד למעלה. כמה סיומות, כמו אלה עשויים מחומרים סינתטיים, צריך להיות מסורק פחות. תוספי שיער טבעיים ניתן לסרוק לעתים קרובות ככל שהיית השיער הטבעי שלך. היה עדין. הסר קשרים עם האצבעות שלך אם אפשר, במקום להשתמש במסרק כדי לחטט את הקשרים החוצה – אשר יכול לפגוע בהרחבות.

שטפו את הקרקפת במקום את התוספים. הרחבות סינתטיות לעתים נדירות צריך להיות שטף, אבל משאיר אותם רחוץ יכול לאפשר הצטברות ואת שאריות כדי להפוך את השיער נראה משעמם. על ידי שטיפת הקרקפת שלך, אתה מצמצם את כמות הסבכים שתיתקל בהם במקלחת, במקום לקצץ את השיער שלך כרגיל, השתמש בקצות האצבעות כדי לשטוף את הקרקפת ולאפשר לסודס לרוץ לאורך הארכות שלך. אתה שוטף את הקרקפת. זה ינקה את הרחבות תוך מתן אפשרות להם לשכב שטוח ולהימנע סבכים.

החל כמות קטנה של מרכך פעם בשבוע על ההרחבות שלך כדי לשמור אותם רכים ומבריקים ופחות מועדים לסבך. על פי אתר הארכת שיער מדריך אתה צריך רק להחיל מרכך על הקצוות של הרחבות שלך. לוותר על כמות דקים בגודל של מרכך לידיים שלך, לשפשף את הידיים יחד להחליק את מרכך דרך שניים או שלושה אינץ ‘נמוך יותר של הרחבות שלך. מברשת אחר כך. אם הסיומות הן סינתטיות, השאר את המרכך בשיער, אם הסיומות אותנטיות, שטוף כרגיל.

להשקיע ציפית משי. כאשר אתה ישן על ציפית צמר גפן, שלך לזרוק ולהפוך מחוספסת השיער לציפורן יכול לסבך את ההרחבות שלך. ציפית משי מאפשרת הרחבות כדי להחליק על הכרית, כך לא משנה כמה אתה זז בלילה, אתה לשמור על קשרים מתוך הרחבות שיער.

ללבוש כובע לשחות בכל פעם שאתה הולך לשחות, מזהיר HairFinder.com. הכלור במים יכול להיות קשה על הרחבות ולגרום להם להסתבך. עם כיפה לשחות אתה יכול לשמור על השיער שלך נקי ויבש בזמן הבריכה ולהסיר את הצורך לסרוק את הקשרים, אשר יכול לפגוע בתוספים שלך.