כיצד להסיר nits מ שיער עדין

אם הילד שלך שרוע כינים, אתה יכול לצפות לבזבז שעות במשך מספר שבועות בדיקת השיער שלה סימנים של כינים או הביצים שלהם, המכונה nits. לאחר שנמצאו, יכול להיות קשה להסיר את הכדורים משום שהם דבקים בחוזקה רבה לפיר השערה, שהוא נראה כאילו הם דבוקים לשיער. מסרקות nit מיוחדות יכול לעזור לך להסיר nits ולהפסיק את מחזור החיים כינים.

קנה מסרק nit עדין. מוצרים רבים להסרת כינים מכילים מסרקות nit, אבל אם אתה לא אוהב את המסרק חינם, אתה יכול לקנות אחד חדש בחנות סמים. אם השיער של הילד שלך הוא בסדר גמור, אתה עשוי לגלות כי מסרק פשפשים המיועד לשימוש על ידי כלבים וחתולים עובד טוב יותר כדי להסיר nits.

רטוב השיער לפני תחילת תהליך הסרת nit. אם אתה משתמש בשמפו להסרת כינים או בשטיפת שיער, אתה יכול להתחיל להסיר nits לאחר לשטוף את המוצר מן השיער. אם כבר טיפל בשיער ומבצע מעקב מעקב nit, לחלח את השיער בתערובת של חומץ חלק אחד לחלק אחד של מים יכול לעשות הסרת nit קל יותר.

מחלקים את השיער למספר קטעים, כל אחד מהם לא רחב יותר מאשר רוחב של מסרק ניט.

מניחים את המסרק קרוב לקרקפת ולהתחיל לסרוק, עובד בדרך שלך כלפי מטה בסוף הפיר. רוח מטופלים חלקים לתוך תלתל סיכה קליפ אותם על העור, כדי למנוע נסיגה באותו אזור.

נגב את הכדורים שנתפסו במסרק על רקמה לאחר כל מעבר של המסרק. טובלים את המסרק במיכל של מים חמים וסבון כדי להסיר כל פסולת מתמשכת או nits.

להשליך את הרקמות על ידי שטיפה אותם בשירותים. שטיפה מסייעת להפחית את האפשרות של התפשטות מחדש.

משרים את מסרק ניט ב 130 מעלות F במשך 15 דקות לפחות או להשרות את המסרק בשמפו טיפול כינים במשך 10 דקות.

חפש כל nits lingering כל יום במשך שבועיים. קרן Nemours מדווח כי הכינים ואת nits ניתן למצוא על הקרקפת, סביב הצוואר ומאחורי האוזניים.