כיצד להגדיל את כושר הוקי – –

שחקני הוקי צריכים לבנות כושר גופני כדי לבצע ספרייטים מהירים וקשים. הם בדרך כלל לשחק בעוצמה גבוהה התפרצויות הדורשות קבוצה שונה של מיומנויות וכוח מאשר ספורט אחרים, דוח מאמנים ב Hockeytrainingpro.com. כמות של שחקני הוקי אימון צריך כל שבוע תלוי כמה זמן הם מבלים משחק על הקרח ואיזה סוג של תרגול הם עוסקים מגוון רחב של תרגילים ותרגילים יכול לעזור לספורטאים לבנות סיבולת בהוקי.

מצא מקום לעבוד בו אתה יכול לראות שעון עם יד שנייה. הוקי אימון בעיקר מורכב sprints מתוזמן תקופות מנוחה.

להתחמם עם מתיחות לפני כל אימון האימון. למתוח את הרגליים, הירכיים ואת פלג גוף עליון, את האזורים שמקבלים את הלחץ ביותר במהלך הוקי ותרגילי אימון.

בצע Sprints במהירות מלאה או להשתמש צעד או סולם צעד. לעבוד קשה ככל שתוכל על 20 שניות ולאחר מכן לנוח במשך 40 עד 45 שניות. חזור על תבנית 15 עד 20 פעמים. דגש על האינטנסיביות. אם אתה מקבל עייף, לקחת זמן מנוחה ארוך יותר בין כל ספרינט.

השתמש משקולות קל משקל לעשות squats עמוק במשך 20 שניות, עם 20 שניות מנוחה בין. מערבבים את זה עם שניים או שלושה תרגילים אחרים כגון הסנטר קופצים, לשבת קופצים, להקות התנגדות או קפיצות squat. סובב בין שלוש או ארבע שגרות, עושה כל תרגיל במשך 20 שניות ונחה במשך 20 שניות. תנוח רגע אחרי שאתם עוברים את כל השגרה, וחוזרים 15 פעמים.

לבנות אמון מיד לאחר משחק הוקי. מאמנים ב Hockeytrainingpro.com הדו”ח כי על ידי עבודה לאחר משחק, יהיה לך זמן רב יותר לנוח, ובכך למקסם את זמן ההתאוששות שלך.