איך להתחיל חנות תזונה

יוזמות כגון אנשים בריאים 2020 מעודדים את הצרכנים לנקוט באמצעי מניעה ולקבל החלטות בריאותיות מושכלות. בשנת 2009, ה”ניו יורק טיימס “דיווח כי מכירות ויטמינים ותוספי תזונה גדלו באופן עקבי במשך שנים. עלייה עקבית של ויטמין ותוסף תזונה תזונתיים יוצרת יציבות עבור אלה שרוצים לפתוח חנויות תזונה. כמו הביקוש ויטמינים ממשיך לטפס בשנים הקרובות, חנויות תזונתיים צריך לראות הכנסות המשיך.

מחקר סוג של חנות מזון אתה רוצה לפתוח. להחליט אם אתה רוצה זיכיון או לפתוח את העסק באופן עצמאי. לדברי היזם מגזין, נכון לשנת 2010 עלות זיכיון חנות תזונה יכול להיות נמוך כמו 45,500 $ או יותר מ 200,000 $. ישנם זיכיונות רבים זמינים, ורובם ידברו ישירות איתך על חנות המזון העתידי שלך.

כתוב תזונה עסקית חנות החנות. לכלול הצהרת משימה, מטרות וכיצד מטרות יושגו. כלול עלויות הזנק, ניתוח אפילו הפסקה ומימון יסודות כמו גם את סוגי המוצרים שיבוצעו בחנות התזונה שלך. נכון לשנת 2010, הזכיין GNC מדווחים כי עלויות הזנק משוערות כוללות: דמי זיכיון, 40,000 דולר, ציוד, 4,500 דולר, שילוט, 4,000 $ ל -6,000 דולר, גופים, 33,750 $ ל 53,750 $, בנייה, 35,000 $ ל 53,000 $, מלאי פתיחה, 46,500 $, $ 1,250. המחירים יהיו דומים בפתיחת חנות בבעלות פרטית, פחות דמי הזיכיון.

פנה ספקים תזונתיים מספר ולקבל ציטוטים על המלאי הראשוני. ספקים רבים יציעו הנחה אם אתה מסכים להזמין את כל הציוד שלך מהם. ספקים מסוימים עשויים לנצח את מחיר התחרות, לנצל את זה לטובתך. אם אתה בוחר זיכיון, תוכלו להשתמש ספקית הספק על ידי זיכיון.

קבל סיוע עסקי והדרכה. ישנם משאבים רבים זמינים ללא תשלום באמצעות עסקים קטנים המינהל, כולל שירותים על הכנת תוכנית עסקית, בחירת מיקום, מקבל מימון וניהול עסק. להחליט אם אתה הולך לממן את העסק עצמך, לחפש משקיעים או להשתמש בבנק. להעסיק אסטרטגיה מימון כי הוא זול עם התוכנית העסקית שלך.

בחר מיקום לחנות התזונה שלך. בחר את המיקום שלך על סמך מה יהיה הכי קל עבור בסיס הלקוחות. מיקום אידיאלי הוא קרוב לחדר כושר או מורכבות רפואית כמו לקוחות הולכים למקומות אלה כבר מודעים לבריאות. בדוק את חוקי הבניה ואפשר לבדוק את השטח עבור מתחרים פוטנציאליים.

בחר את המבנה המשפטי של העסק שלך. בחר בין הבעלות הבלעדית, שותפות, חברת אחריות מוגבלת או תאגיד. המבנה יקבע הניירת להגשה, האחריות האישית שלך וכיצד מסים יטופל. ייתכן שיהיה צורך לפנות לרואה חשבון או לעורך דין לקבלת ייעוץ. קבל מספר זיהוי מעסיק משירות ההכנסה הפנימי ורשום את המסים הארציים והמקומיים. השג ביטוח כדי להגן על החברה שלך ועל המלאי שלה.

הצגת כל הספרייה בחנות שלך נדרש על ידי מנהל המזון והתרופות הפדראלי, אשר מסדיר תוספי תזונה.

רשת עם מכוני כושר מקומיים, מתקני בריאות ועסקים אחרים כפי שאתה מתכנן את הפתיחה. שותף עם חדר הכושר כדי למכור את המוצרים שלך כדי להגדיל את ההכנסות שלך ושל שלך.

צור אתר אינטרנט כפי שאתה מתכנן את הפתיחה הגדולה. שתף את הקישור עם כל הרשתות החברתיות המקוונות שלך. לאפשר את כל העסקים השכנים לבוא הפתיחה שלך גדול ולעודד אותם להקים דוכני לקדם את העסק שלהם. תן קופונים ביום הפתיחה הגדולה כדי לעודד את הלקוחות לחזור.