איך לאבד את התינוק בטן השמן

אם יום ההולדת הראשון של ילדך בא והולך, אבל הבטן של התינוק שלך לא, זה הזמן לעשות משהו בקשר לזה. לא מקבלים מתוסכל, זה לוקח הרבה זמן זמן לאבד את השקיק ולחזור הצורה מראש התינוק. במקום להתעכב על זה, לקום ולעשות משהו בקשר לזה. עבור אלה נשים מבורכות גנטית, משקל התינוק נראה פשוטו כמשמעו ליפול – אבל עבור כל אחד אחר, ישנם צעדים שניתן לנקוט כדי לאבד את התינוק כיס השומן בטן אחת ולתמיד.

חילופי נוחות חטיף נוחות כמו קרקרים ועוגיות עבור אפשרויות בריאותיות כגון מקלות גבינה דל שומן, גזר התינוק, מקלות סלרי, ירקות אחרים, פירות ואגוזים.

להקטין את צריכת הקלוריות במידת הצורך. בעוד אמהות מניקות צריך כמה קלוריות נוספות כדי להבטיח ייצור חלב נאות, scarfing קופסה שלמה של מק וגבינה על ידי עצמך הוא מוגזם.

אל תתנו לתינוק להיות תירוץ לא לממש. התעמל בזמן תנומה או לשלב תינוק עם טיולון ריצה או לבדר אותה עם המהלכים שלך מדהים במהלך אימון ה- DVD.

זז כל יום. המכללה האמריקנית לרפואת ספורט ממליצה להגיע לפחות 250 דקות של פעילות גופנית בשבוע כדי לרדת במשקל. הליכה מהירה בקצב של 35 דקות ביום תמלא המלצה זו.

הרם יותר מאשר רק את התינוק. הוספת אימון כוח לתוך שגרת האימון שלך יוסיף מסת שריר רזה וסיוע במאבק נגד שומן על ידי upping חילוף החומרים שלך. כוח הרכבת 2-3 ימים בשבוע ביצוע תרגילים המכוונים את קבוצות השרירים הגדולות כגון squats, lunges, צעד-עליות, כתף הכתפיים, שורות לחיצות החזה.