איך אגרוף קשה יותר ללא שק חבטות

להכות שק אגרוף נראה כמו הדרך הברורה ביותר ואידיאלי למדוד ולהגדיל את הכוח שלך, אבל זה רק אחת השיטות רבות יש לך לרשותך. למען האמת, אתה יכול להגדיל את המהירות ואת העוצמה של האגרופים שלך באמצעות המוח שלך ואת הגוף כמו רק את הכלים. על ידי הגדלת כוח הכולל ואת מהירות ושיפור טכניקה מרשימה שלך, אתה תהיה חבטות יותר מהר בתוך זמן קצר.

להתחיל ולסיים כל איגרוף האימון עם כמה סיבובים של אגרוף צל. אתה יכול לקבל את כל כוח הגלם ואתלטיות בעולם, אבל זה לא אומר דבר אם אתה לא יכול להעביר את האנרגיה הקינטית לתוך אגרוף יעיל. איגרוף לא נקרא “מדע מתוק” בחינם. אגרופים דורשים תיאום גוף מלא, תזמון ועווית שריר מהירה.

לפתח כוח וחוזק בכל הגוף על ידי ביצוע תרגילי משקל הגוף כגון squats, pushups, כפיפות בטן ו קרשים. אין שריר אחד החשוב ביותר באמנות של מתן אגרוף חזק. כל הגוף שלך צריך לשמש שרשרת. כל קישור חלש ישפיע על עוצמת השביתות שלך.

עבודה אימון plyometric לתוך שגרת מיזוג שלך. פונצ ‘רים חזקים משלבים טכניקה עם מהירות וחוזק נפץ. קופץ קופסת, דחף דחף, קפיצות ארוכות רפידות הכדור התרופה ליצור עמוק, התכווצויות שריר מהיר להגדיל את המהירות ואת כוח משמעותי.

נסה אגרוף צל בעת החזקת משקולות אור חינם או לובש כפפות אגרוף כבד. הוספת קצת התנגדות שלך combos ניקוב כוחות כוחות השרירים שלך לעבוד קשה יותר. בדרך זו, כאשר אתה מפעיל אגרופים אמיתי, אתה תהיה הרבה יותר מהר ויותר הרסנית כאשר אתה יוצר קשר.